قیمت پسته تازه و نرخ روز پسته (قیمت روزانه پسته در سال 1402)

قیمت پسته تازه و نرخ روز پسته (قیمت روزانه پسته در سال 1402)

شناخت انواع رایج پسته در ایران و قیمت تخصصی انواع پسته (اعلام روزانه قیمت پسته)

تاریخ بروز رسانی قیمت پسته:1402/03/7

ثبت آگهی

خرید و فروش عمده پسته رفسنجان

مشاهده بیشتر

پسته یک آجیل مقوی و مغذی است که در بین تمامی افراد محبوبیت زیادی دارد. همیشه بر سر قیمت پسته بحث بوده زیرا نوسانات زیادی را در طول زمان به همراه داشته است. این دانه در دسته آجیل‌های به نسبت گران‌قیمت قرار دارد اما از طرفداران آن کم نمی‌شود. عوامل متعددی نرخ پسته را تعیین می‌کنند و فاکتورهای مختلفی در این راستا نقش دارند.

برای اطلاع از قیمت پسته در ارقام مختلف و همچنین عوامل مؤثر بر آن، پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

قیمت پسته

قیمت انواع پسته کیلویی (دستچین) و لوکس (درجه یک)

نام انسقیمت (تومان)
پسته اکبری20-22810,000
پسته اکبری22-24800,000

انواع پسته کیلویی (دستچین) با قیمت مناسب

نام انسقیمت (تومان)
پسته کله قوچی20-22تماس بگیرید
پسته کله قوچی22-24تماس بگیرید
پسته احمد آقایی24-26610,000
پسته احمد آقایی26-28590,000

قیمت پسته کیلویی (دستچین) با کیفیت مطلوب

نام انسقیمت (تومان)
پسته فندقی28-30570,000
پسته فندقی30-32550,000

قیمت پسته تناژی رفسنجان

قیمت انواع پسته تناژی و با بهترین کیفیت

نام انسقیمت (تومان)
پسته اکبری20-22750,000
پسته اکبری22-24735,000

قیمت پسته مرغوب به صورت عمده و تناژی 

نام انسقیمت (تومان)
پسته کله قوچی20-22تماس بگیرید
پسته کله قوچی22-24تماس بگیرید

قیمت بهترین نوع پسته عمده و تناژی

نام انسقیمت (تومان)
پسته احمد آقایی24-26570,000
پسته احمد آقایی26-28560,000

قیمت پسته درجه یک ارزان به صورت عمده

نام انسقیمت (تومان)
پسته فندقی28-30530,000
پسته فندقی30-32510,000

قیمت انواع پسته دهن بست به صورت عمده

ناممیزان مغز قیمت (تومان)
پسته اکبری50 گرم445,000
پسته کله قوچی50 گرم435,000
پسته احمد آقایی50 گرم425,000
پسته فندقی50 گرم415,000

قیمت انواع پسته بذری

نام انسقیمت (تومان)
بذر بادامی زرندی32-34645,000
بذر پسته احمد آقایی32-34تماس بگیرید

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید بذر پسته با شماره زیر تماس حاصل نمایید:

09916924189 کارشناس فروش بذر

محتوا پنهان

عوامل مؤثر بر قیمت پسته

پسته از انواع آجیل‌های لوکس و نسبتاً گران‌قیمت به‌حساب می‌آید که عوامل متعددی در تعیین قیمت آن نقش دارند. این عوامل عبارت‌اند از:

 • قیمت دلار
 • میزان عرضه و تقاضا
 • میزان صادرات
 • نوع و رقم پسته
 • کیفیت پسته
 • زمان خرید پسته
 • نحوه خرید

قیمت انواع پسته رفسنجان

پسته انواع مختلفی دارد و هر نوع قیمت متفاوتی می‌تواند داشته باشد. در بین ارقام مختلف، نوع اکبری و احمد آقایی قیمت بیشتری دارند. علت آن نیز ظاهر زیبا و لوکس این ارقام و همچنین محدود بودن سطح کشت و محصول آن‌ها است.

رقم فندقی نیز به دلیل زیاد بودن سطح کشت آن و ریز بودن محصول قیمت پایین‌تری دارد و خرید آن به‌صرفه‌تر از دیگر ارقام است.

قیمت پسته اکبری

لوکس‌ترین و اشرافی‌ترین پسته نوع اکبری است که قامتی بلند و کشیده دارد. برای تهیه آجیل مجلسی معمولاً از پسته اکبری استفاده می‌شود؛ زیرا به دلیل ظاهر زیبا و بادامی‌شکل از محبوبیت بالایی برخوردار است.

تنها تولیدکننده این نوع پسته، کشور ایران و شهرهای رفسنجان، انار، سیرجان و مناطق فیض‌آباد خراسان است. نرخ پسته اکبری کمی گران‌تر از انواع دیگر است. می‌توانید در فروشگاه پسته رفسنجان  از قیمت‌های روز پسته مطلع شوید.

قیمت پسته اکبری درجه یک

مرغوب‌ترین پسته اکبری دارای ظاهری کشیده و بادامی، با پوستی کرم و خندان که مغزی به رنگ زرشکی و یا قرمز را در بر دارد، است. این درجه از کیفیت شامل پسته‌هایی می‌باشد که به‌طور صد در صد و طبیعی روی درخت خندان شده‌اند. انس پسته درجه 1 اکبری بین 18 تا 28 است و بالاترین قیمت را داراست.

قیمت پسته اکبری درجه دو

پسته اکبری درجه دو ترکیبی از پسته‌های خندان طبیعی و پسته‌های آب خندان است. پسته آب خندان پسته دهان بسته‌ای است که به روش‌های مکانیکی و بعد از برداشت خندان می‌شود.

این نوع محصول با توجه به قیمت متوسطی که دارد، قابلیت صادرات به کلیه کشورها را دارد.

قیمت عمده پسته اکبری

پسته اکبری درجه 3 پسته آب خندان اکبری است. به نسبت درجه 1 و درجه 2 قیمت کمتری دارد و بیشتر به صورت عمده به کشورهای عراق و روسیه صادر می‌شود.

قیمت پسته کله قوچی

یکی از درشت‌ترین انواع پسته، پسته کله قوچی است که بزرگ‌ترین و سنگین‌ترین مغز را دارد. پسته کله قوچی درصد خندانی بالایی دارد و از طعم لذیذی برخوردار است. این ویژگی‌ها در کنار هم موجب مشتری‌پسندی این نوع پسته شده‌اند. این نوع پسته پر محصول بوده و طرفداران زیادی دارد. همچنین در سطح جهانی نیز با نام جامبو شناخته‌شده است.

برای دانستن قیمت پسته کیلویی کله قوچی، نرخ پسته شور و پسته خام به‌طور روزانه با پسته رفسنجان در ارتباط باشید.

قیمت پسته احمد آقایی

پسته احمد آقایی نیز به شکل بادام بوده و از نوع اکبری کوچک‌تر است. خوشمزه‌ترین نوع پسته، احمد آقایی است و به دلیل ظاهر زیبا و کشیده یکی از انواع مجلسی محسوب می‌شود. نرخ پسته احمد آقایی نیز مانند اکبری از دیگر ارقام بیشتر است.

رنگ رویی مغز پسته احمد آقایی قرمز روشن تا ارغوانی و رنگ پوسته آن سفید استخوانی است. برای اطلاع از  نرخ پسته شور و خام به فروشگاه اینترنتی پسته رفسنجان مراجعه کنید.

قیمت پسته فندقی ؛ آجیلی مقرون به صرفه

پسته فندقی یکی از سازگارترین ارقام پسته است که در بیشتر مناطق پسته‌کاری کشت می‌شود. این نوع پسته شکل فندقی و ریزی دارد که بیشترین میزان صادرات را به خود اختصاص داده است. خرید این نوع پسته علاوه بر قیمت کمتری که نسبت به دیگر ارقام دارد به علت ریز بودن و تعداد دانه‌های بیشتر در وزن یکسان به‌صرفه‌تر است.

از این پسته خوش‌طعم برای آجیل، تهیه پودر پسته و حتی خلال پسته استفاده می‌شود. 60 درصد از باغات پسته رفسنجان به کشت پسته فندقی اختصاص دارد.

ویژگی های بارز و مشخصات پسته پرطرفدار فندقی

 • نوک میوه با پوست سبز خیلی کوتاه
 • رنگ پوست آن سبز و در زمان رسیدن میوه بنفش تیره و قرمز کم‌ رنگ
 • طول پسته خشک 24.1 میلی‌متر (کم)
 • عرض پسته خشک 73.1 میلی‌متر (متوسط)
 • قطر پسته 66 میلی‌متر (زیاد)، به‌طوری‌که قطر و عرض تقریباً باهم برابر است.
 • موقعیت شکاف خوردن پوست استخوانی هم در طرف پشتی و هم در طرف شکمی هم‌اندازه بوده است و شکاف از روی پوست سبز قابل‌مشاهده است.
 • رنگ پوست خشک استخوانی کرم رنگ است.

برای دانستن نرخ پسته فندقی، قیمت پسته شور و پسته خام به‌طور روزانه با پسته رفسنجان در ارتباط باشید.

قیمت انواع پسته کیلویی

نرخ پسته با کیفیت متفاوت

کیفیت پسته یکی از عوامل مؤثر بر قیمت پسته کیلویی است. واضح است که پسته باکیفیت و درجه‌یک قیمت بیشتری دارد. محصول پسته مرغوب، تازه و دارای رنگ طبیعی است و ظاهری مناسب با رنگ روشن دارد.

علاوه بر آن اگر این محصول به‌طور طبیعی خندان باشد کیفیت بالاتری دارد و قیمت آن نیز از نوع آب خندان بیشتر است. در ارتباط با ویژگی‌های پسته باکیفیت در ادامه بیشتر صحبت خواهیم کرد.

تأثیر انس بر قیمت پسته

یکی از عواملی که نقش مؤثری در قیمت‌گذاری پسته دارد انس است. هر چه عدد انس پسته کمتر باشد به این معنی است که پسته درشت‌تر است و هر چه پسته درشت‌تر باشد قیمت آن بیشتر است. در پسته‌های دهان بسته علاوه بر انس به کیفیت و کمیت پسته نیز توجه می‌شود.

علاوه بر آن اصطلاح رؤیت خوب نیز می‌تواند تأثیرگذار باشد. رؤیت پسته از قدیم در میان تجار در ایران مرسوم و متداول بوده است. رؤیت پسته خوب یعنی شکل ظاهری پسته بررسی‌شده و اکثریت پسته‌ها به یک اندازه و یکسان هستند.

انواع انس پسته

 • انس بین 18 تا 20: خیلی درشت
 • انس بین 20 تا 24: درشت
 • انس بین 22 تا 26: متوسط
 • انس بین 26 تا 28: ریز
 • انس بین 28 تا 34: خیلی ریز

نحوه محاسبه انس پسته

شاید برای شما این سؤال مطرح شود که چگونه انس پسته را محاسبه می‌کنند و انس پسته چیست؟

انس پسته، تعداد دسته‌های 5 تایی دانه‌های پسته در 142 گرم است. برای محاسبه انس باید ابتدا 142 گرم از پسته را که با ترازوی دیجیتال به‌طور دقیق اندازه‌گیری شده است، به دسته‌های 5 تایی تقسیم کنیم؛ یعنی تعداد دانه‌ها را در 142 گرم شمرده و به 5 تقسیم کنیم. عدد به‌دست‌آمده انس پسته را نشان می‌دهد.

برای دقت در محاسبه انس پسته از قسمت‌های مختلف گونی پسته اندازه‌گیری انجام می‌شود. علت گزارش دو عدد برای انس نیز همین است. کیفیت و کمیت پسته دهان بسته نیز به این‌گونه بررسی می‌شود که 100 گرم پسته دهان بسته را وزن کرده و می‌شکنند. اگر مقدار مغز هر 100 گرم پسته، 50 گرم یا بیشتر بود، پسته از کیفیت خوبی برخوردار است.

رؤیت پسته به چه معنی است؟

یکی دیگر از اصطلاحاتی که در میان تجار پسته در ایران مرسوم و متداول است، کلمه رؤیت است. این کلمه برای شکل ظاهری پسته به‌کاربرده می‌شود. مثلاً اگر برای پسته عنوان رؤیت خوب به‌کاربرده شود یعنی اکثریت پسته‌ها، یک اندازه بوده و پسته با ظاهر متفاوت در آن بسیار کم پیدا می‌شود.

نرخ پسته بر اساس کیفیت

قیمت پسته صادراتی امروز

بهترین کشور برای صادرات پسته، کشورهایی هستند که بیشترین آمار واردات پسته را دارند.

 • کشورهای آلمان
 • ایتالیا
 • هند
 • فرانسه
 • عربستان
 • امارات

از بزرگ‌ترین واردکنندگان مغز پسته هستند.

در کنار این کشورهای اروپایی به دنبال پسته‌ای هستند که درصد بسیار پایین افلاتوکسین را داراست؛ اما صادرات پسته به کشورهای دیگر از شرایط و قوانین آسان‌تری برخوردار است. ازآنجایی‌که نرخ پسته صادراتی برای کشاورزان و دلالان به صرفه‌تر است، این افراد اقدام به صادرات این محصول به هر دو صورت تازه و خشک می‌کنند.

قیمت پسته رفسنجان

رقم احمد آقایی و اکبری دو نوع از بهترین پسته‌های رفسنجان هستند که در بازار پسته همواره بیشترین قیمت را دارند. شاید برخی افراد نتوانند پسته درجه یک احمد آقایی و اکبری را از یکدیگر تشخیص دهند. موارد زیر می‌تواند در تشخیص ارقام احمد آقایی و اکبری کمک‌کننده باشند.

 • پسته اکبری کمی بلندتر و کشیده‌تر است و حالت خندان بیشتری در مقایسه با احمد آقایی دارد.
 • یکی از تفاوت‌های عمده پسته اکبری با احمد آقایی، رنگ رویی مغز آن‌ها است. رنگ رویی مغز پسته اکبری بنفش قهوه‌ای است، درحالی‌که رنگ رویی مغز پسته احمد آقایی قرمز روشن تا ارغوانی است.
 • همچنین رنگ پوسته پسته اکبری کرم تیره و رنگ پوسته پسته احمد آقایی، سفید استخوانی است.
 • وزن هر دانه خشک پسته احمد آقایی حدود 0.75 گرم و وزن هر دانه خشک پسته اکبری 0.66 گرم است.

درهرصورت، شناسایی دقیق تفاوت‌ها نیاز به مهارت و شناخت انواع ارقام پسته دارد.

قیمت پسته امروز و ویژگی های آن

همیشه دانستن ویژگی‌های یک محصول باکیفیت، برای خرید ضروری است. علاوه بر آن به علت نرخ پسته که کمی گران‌تر از آجیل‌های دیگر است، در هنگام خرید باید بیشتر به کیفیت آن دقت شود.

شرکت پسته رفسنجان ضمانت تمامی محصولات موجود در فروشگاه خود را بر عهده دارد و می‌توانید در مورد اصالت و کیفیت خرید خود کاملاً مطمئن باشید. ویژگی‌های یک محصول پسته باکیفیت و مرغوب را ببینید:

قیمت پسته کیلویی تازه

تازگی پسته از مهم‌ترین نکاتی است که باید به آن دقت داشته باشید. پسته تازه طعم بسیار خوبی دارد و بوی کهنگی نمی‌دهد. علاوه بر آن می‌توان آن را به مدت بیشتری در خانه نگهداری کرد و از فاسد نشدن آن مطمئن بود. پسته‌های کهنه، خشک و سفت هستند و طعمی تلخ دارند.

قیمت پسته خندان

پسته باکیفیت و مرغوب به‌طور طبیعی خندان است. پسته‌های آب خندان قیمت کمتری نسبت به نوع خندان طبیعی دارند. برای بررسی این ویژگی کافی است تعدادی از پسته‌ها را در کنار گوش خود تکان دهید. اگر صدای تلق تلق نداد یعنی به‌طور طبیعی خندان است. علاوه بر آن اگر نتوانید دهانه پسته را با دست به هم نزدیک کنید پسته به‌طور طبیعی خندان است.

ظاهر زیبا و یکسان و رنگ روشن

همان‌طور که گفته شد بحث رؤیت پسته در قیمت‌گذاری نیز اهمیت دارد. ظاهر پسته باکیفیت، بسیار زیبا و بدون نقص است. پوست آن کاملاً روشن است و هیچ‌گونه تیرگی و لکه‌ای ندارد. دانه‌ها یک‌شکل، یک اندازه و یکسان هستند.

همچنین شکستگی در آن‌ها وجود ندارد و سالم هستند. مغز پسته‌ها نیز باید بدون کرم‌خوردگی و انواع حشرات باشد. این موارد نیز در قیمت پسته کیلویی نیز نقش دارند.

رنگ طبیعی پسته

رنگ پسته‌های خام را با کمک یک دستمال مرطوب بررسی کنید. پسته‌های دارای رنگ طبیعی مطمئن‌تر هستند و از کیفیت بیشتری برخوردارند. البته بررسی رنگ پسته‌های شور شده کمی دشوار است.

فروشندگان ممکن است برای پوشاندن عیب محصول خود و کهنگی آن مقداری رنگ به آن اضافه کنند. برای اطمینان از خرید خود به فروشگاه‌های معتبر مانند فروشگاه پسته رفسنجان مراجعه کنید.

قیمت پسته تازه

قیمت پسته کیلویی در ترکیه

یکی از کشورهای هم‌مرز با ایران ترکیه است که به دلیل ارتباط آسان و حمل‌ونقل راحت یکی از خریداران عمده پسته ‌ایران به شمار می‌رود.

نرخ پسته در ترکیه بستگی به پارامترهای مختلفی دارد که مهم‌ترین آن نرخ پسته در بازارهای جهانی پسته آمریکا است. واضح است که برای رقابت با پسته آمریکایی قیمت پسته را باید بر اساس آن تنظیم کرد.

کشور ترکیه خود یکی از تولیدکنندگان بزرگ پسته است و بزرگ‌ترین مصرف‌کننده پسته در دنیا نیز محسوب می‌شود. صنعت گردشگری و شیرینی‌پزی موجود در این کشور دلیل مصرف زیاد پسته در آن است. به همین دلیل یک از خریداران بزرگ پسته ‌ایران به‌حساب می‌آید.

بازار پسته رفسنجان

پسته رفسنجان ازجمله مرغوب‌ترین پسته‌های ایران است که تفاوت چشمگیری با سایر پسته‌ها دارد. پسته رفسنجان ازنظر طعم و مزه فوق‌العاده است و وجود عوامل زیادی در کنار هم موجب این کیفیت و طعم شده‌اند.

موقعیت جغرافیایی و آب‌وهوا نقش اساسی در کیفیت محصول نهایی دارد. پسته نیاز به آب‌وهوای گرم و خشک با رطوبت پایین دارد که این اقلیم رفسنجان است.

آب‌وهوای رفسنجان نقش مهمی در کیفیت و رشد پسته دارد. پسته رفسنجان حاوی چربی مفید زیادی در مغز است و یکی از خوشمزه‌ترین پسته‌ها نه‌تنها در ایران بلکه در جهان به شمار می‌رود.

به علت نگاه تجاری به پسته‌های رفسنجان کشاورزان اهمیت زیادی به باغات پسته می‌دهند که این موضوع سبب می‌شود پسته‌ها سالم‌تر و باکیفیت‌تر از سایر مناطق باشند.

خرید اینترنتی پسته درجه یک رفسنجان

پسته یکی از مقوی‌ترین دانه‌های آجیل است. فروشگاه پسته رفسنجان یکی از معتبرترین فروشگاه‌های اینترنتی پسته اعلاء در انواع مختلف کله قوچی، احمد آقایی، اکبری و فندقی در ایران است. شما عزیزان می‌توانید هم‌اکنون اقدام به خرید پسته تازه و آنلاین و کسب اطلاع از قیمت روز  پسته رفسنجان کنید.

شرکت پسته رفسنجان کیفیت محصولات خود را تضمین می‌کند؛ بنابراین یک خرید مطمئن خواهید داشت و در هرجایی که مایل هستید می‌توانید خرید خود را تحویل بگیرید. تجربه یک خرید آسان، ایمن و لذت‌بخش را با بزرگ‌ترین پورتال جامع کشاورزی کشور، شرکت پسته رفسنجان داشته باشید.

قیمت پسته خام و روش نگهداری آن

شرایط نگهداری پسته خام نسبت به پسته تازه بسیار آسان‌تر است که به میزان رطوبت پسته بستگی دارد. برای نگهداری پسته خام باید دانه‌های پسته را در ظروف کاملاً تمیز و دارای عایق‌بندی هوا و رطوبت هستند استفاده کنید.

پیشنهاد می‌شود برای حفظ کیفیت پسته از ظرف‌های پلاستیکی و یا شیشه‌ای که مخصوص ظروف نگهداری فریزر هستند استفاده کرده و به‌این‌ترتیب می‌توانید پسته خام را به مدت 3 سال در فریزر نگهداری کنید. در این مقاله می‌توانید از قیمت پسته کیلویی به صورت روزانه مطلع شوید.

قیمت خلال پسته

خلال پسته یکی از فرآورده‌های پرطرفدار و گران‌قیمت پسته است. این محصول بیشتر جزو دسته‌بندی لوازم غذایی قنادی قرار می‌گیرد. خلال پسته در کیفیت‌ها و قیمت های متفاوت در مراکز گوناگون به بازار عرضه می‌شود. سایت پسته رفسنجان یکی از این مراکز معتبر است که می‌توانید این محصول را با قیمتی مناسب از آن تهیه نمایید.

قیمت خلال پسته

قیمت پسته در بازار امروز کرمان

همان‌طور که می‌دانید مرکز کشت، تولید و فروش پسته، استان کرمان می‌باشد؛ بنابراین می‌توانید از نرخ پسته، بر اساس بازار امروز کرمان مطلع شوید. قیمت روز پسته رفسنجان و سیرجان را در سایت ما ببینید.

خواص پسته

پسته یک آجیل بسیار مقوی است که سرشار از مواد مغذی، معدنی و ویتامین‌ها می‌باشد. وجود این مواد در این دانه خوشمزه، خواص فوق‌العاده‌ای را به آن بخشیده است که در ادامه به مهم‌ترین آن‌ها پرداخته‌ایم:

خواص پسته در بارداری

 • پسته منبع غنی پروتئین است که برای رشد عضلات و بافت‌های کودک ضروری است.
 • خواص ضدالتهابی آن‌ها به مبارزه با درد و تورم مفاصل در دوران بارداری کمک می‌کند.
 • محتوای فیبر موجود در آجیل به مبارزه با یبوست که زنان باردار مستعد ابتلا به آن هستند کمک می‌کند.
 • اسیدهای چرب امگا 3 موجود در پسته رشد مغز کودک را تسهیل می‌کند.
 • کمپلکس B آن‌ها حاوی مقدار زیادی ویتامین مانند ریبوفلاوین، نیاسین، تیامین، ویتامین B6 و فولات هستند که برای رشد جنین اهمیت دارند.
 • پسته برای پیشگیری از بیماری‌های کبدی، زردی و کم‌خونی مفید است.
 • تعادل سطح چربی‌ها را به همراه دارد.
 • تقویت سیستم ایمنی بدن مادران باردار را موجب می‌شود.
 • آهن موجود در پسته زنان باردار را از خطر کم‌خونی و فقر آهن دور می‌سازد.

مردان پسته بخورند!

خواص پسته برای کودکان

 • می‌تواند بر رشد ماهیچه و بافت کودک تأثیر بگذارد.
 • وجود کلسیم و آهن در پسته باعث شده است این نوع آجیل نقش بسیار مهمی در استحکام استخوان‌ها و دندان‌ها و همچنین درمان بیماری‌هایی مانند کم‌خونی ناشی از فقر آهن داشته باشد.
 • پسته سرشار از اسید چرب امگا 3 است که به رشد مغز کودک و تقویت حافظه کمک می‌کند.
 • برای آرامش قلب و آرامش اعصاب مفید است.
 • پسته تقویت‌کننده معده است.
 • برای رفع سرفه کودکان مفید است.
 • اسهال معمولی و اسهال خونی طبیعی را در کودکان درمان می‌کند.
 • پسته منبع انرژی برای کودکان است.
 • پسته به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند.
 • پسته حاوی مقادیر زیادی روی است که برای تقویت مو، ناخن و پوست بسیار مهم است.

خواص پسته در طب سنتی

خرید و فروش پسته مرغوب با مناسب ترین قیمت

در این مقاله از سایت پسته رفسنجان سعی کردیم در ارتباط با نرخ پسته و عوامل مؤثر بر آن صحبت کنیم. تمامی افراد علاقه‌مند به خرید محصولات باکیفیت و البته با قیمت مناسب هستند. فروشگاه پسته رفسنجان مرغوب‌ترین محصولات را به مشتریان خود عرضه می‌کند. این نکته را نیز باید در نظر گرفت که قیمت در شهرهای مختلف ایران نیز متفاوت است. قیمت پسته در بازار امروز کرمان و رفسنجان با قیمت پسته در اصفهان و یا حتی نرخ پسته در قزوین همچنین قیمت پسته کیلویی در یزد مثل هم نیست؛ و بسته به تجار هر شهر این قیمت‌ها تعیین می‌شود.

در ضمن به یاد داشته باشید که هیچ‌گاه نباید کیفیت را فدای قیمت کرد و به علت قیمت ارزان‌تر، از کیفیت محصولات غافل شد. با مراجعه به سایت پسته رفسنجان می‌توانید از قیمت محصولات متنوع مطلع شده و خریدی آسان و ایمن داشته باشید.

ورود به فروشگاه پسته رفسنجان

مشاهده تمامی محصولات فروشگاه

اینستاگرام
تلگرام
آپارات
ایتا
روبیکا

118 نظر

  Avatar photo

  سلام خسته نباشی میخواستم بدونم پسته اکبری انس25 دو دونه چند

   Avatar photo

   سلام ،ممنون، حدودا بین 140 تا 150

    Avatar photo

    سلام مهندس خرید هم دارید.
    پسته احمد اقایی انس۲۴ به مقدار ۵ تن به بالا

     Avatar photo

     سلام
     بله

   Avatar photo

   با سلام لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید
   ۰۹۱۳۱۹۲۳۷۰۰

  Avatar photo

  با سلام قیمت های بالا خرید از کشاورز اسشت یا خرده فروشی است

   Avatar photo

   با سلام لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید
   ۰۹۱۳۱۹۲۳۷۰۰

   Avatar photo

   با سلام لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید

   ۰۹۱۳۱۹۲۳۷۰۰

  Avatar photo

  فندقی انس ۲۸-۳۰ قیمتش چنده؟

   Avatar photo

   سلام لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید
   ۰۹۱۳۱۹۲۳۷۰۰

  Avatar photo

  با سلام پسته فندقی اگر خریدار هستید تا 50 تن هر هفته میتوانم براتون بفرستم با قیمتی که در سایت اعلام شده انس 28 الی 30 در صورت خریدار بودن با این شماره تماس بگیرید 09153320657

   Avatar photo

   برای اطلاعات بیشتر و خرید و فروش پسته با شماره زیر تماس بگیرید:
   ۰۹۱۳۱۹۲۳۷۰۰

  Avatar photo

  سلام
  آیا در شهر یزد هم نماینده دارید واس خرید پسته

   Avatar photo

   با سلام
   خیر در یزد نمایندگی نداریم ولی میتونید سفارش بدین از رفسنجان به تمام نقاط کشور ارسال داریم.

  Avatar photo

  سلام شما صادرات هم انجام میدهید؟
  به اروپا

   Avatar photo

   سلام برای دریافت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید

   ۰۹۱۳۱۹۲۳۷۰۰

  Avatar photo

  باسلام..قیمت احمدآقایی ۲۶دانه چنداست؟

   Avatar photo

   سلام لطفا با شماره های ذکر شده در سایت تماس بگیرید

  Avatar photo

  کانال تلگرامون بالا نمیاد برام. لطف میکنید ادرس کانالتون بدید

  Avatar photo

  سلام
  پسته اکبری درجه یک تو چین کیلویی بین 8 تا 12 دلاره یعنی بین 88000 الی 134000 تومان! کلی هزینه حمل و نقل و بیمه و گمرک هم هست! بعد به هموطن خودتون با درآمد کم قیمت نجومی ندهید تا خداوند برکت بدهد ان شاء الله

   Avatar photo

   سلام دوست گرامی
   شما قیمت کانتینر 22 تنی را با خرده فروشی قیاس نکنید قیمت پسته در آجیل فروشی های خود شهر رفسنجان هم بیشتر از اینهاست گاهی اوقات…

    Avatar photo

    ایشون قیمت کانتینر رو نگفتند قیمت پسته در مغازه در چین بود این قیمت اصلا با فرض 13 دلار مغازه در آلمان و لبنان و …. بازهم قیمت داخلی پسته برای مصرف ملت خیلی گرون هست… باید ساز و کاری باشه که اولا پسته ها کاملا استاندارد و در وزن های مناسب بسته بندی بشن و برای دو منظور مصرف داخلی و خارجی بارکد بخورند و با دو نرخ داخل کشور عرضه شود که هم جلوی دلالی و زرنگ بازی گرفته بشه هم تولید کننده به درآمد ها خوب و البته مستقل صادرات و مصرف داخلی دست پیدا کند هم مردم و قشر عادی مصرف کننده عادلانه از این نعمت داخلی بهره مند گردند… تمام این مسائلی که عرض کردم به هیچ وجه سخت نیست تنها و تنها اگر دولت هوشمند و الکترونیک اجرایی بشه… یعنی طبق بارکد و بسته بندی محصولات , تولید کننده و نوع جنس تولید شده و قیمت آن مشخص باشد و خروج محصولات مصرف داخلی به خارج از کشور ممنوع باشد. در این صورت نه تنها در این حوزه بلکه در خیلی از حوزه ها موفق خواهیم بود.

     Avatar photo

     همانطور که فرمودید دولت هوشمند و الکترونیک و …
     این موضوع در حیطه اختیارات ما نیست!

  Avatar photo

  سلام پسته کال دوپوسته میخواستم 1500کیلولطفاقیمتروز میخوام درجه یک اونس بالا ممنونم پیری

   Avatar photo

   با سلام

   شما برای دریافت قیمت و همچنین دریافت مشاوره برای خرید با کارشناس بخش فروش ما تماس بگیرید
   09131923700

   Avatar photo

   سلام وقت بخیر چه مقدار نیاز دارید

  Avatar photo

  سلام درود…خواستم بدونم قیمت پسته کله قوچی انس 24’26واحمداقایی26’28چنده تمام خندان ممنون میشم بهم بگید

   Avatar photo

   سلام
   قیمت پسته ای که شما گفتید در جدول بالا آورده شده و می توانید بررسی کنید اگر برای خرید بصورت تناژی تمایل دارید می توانید با کارشناس بخش فروش ما تماس بگیرید و مقداری قیمت تناژی نسبت به قیمت خرده کمتر است
   ۰۹۱۳۱۹۲۳۷۰۰

  Avatar photo

  سلام . قیمتهای بالا شامل خرده فروشی هم میشه ؟

   Avatar photo

   دروود
   قیمت های بالای برای خرده فروشی است اگه تمایل به خرید تناژی دارین قیمت ها متفاوت است و برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشاناسان ما تماس بگیرید

  Avatar photo

  سلام پسته سفید انس 28 قیمت چند می خوره الان 98/9/5

   Avatar photo

   سلام شما نوع پسته را مشخص نکردید و تمامی قیمت هایی را که لازم داشته باشید در جدول قرار داده شده و در صورت تغییر قیمت های بروز می شوند.

  Avatar photo

  بسم‌الله الرحمن الرحیم
  سلام وقت بخیر
  از دیدگاه بنده دارید طبق روال هرساله پسته را از کشاورزان هرکیلو هیچ یعنی شما می خرید اما نه از کشاورزان مثل بنگاه املاک آن چیزی که وجود ندارد قیمت بالا می گوید و چیزی هست.قیمت یه سم زدایی درختان محصولات کشاورزی نمی خرید شما درنظر بگیرید سال گذشته هر کیلو 200هزارتومان مغازه داران می خریداند چون نبود اما همین قدر متوجه شدید امسال هست قیمت آوردید پاین ما کاری به کسی نداریم اما ظلم به کشاورزان می شود شخص مثال 5هکتار باغ دارد از آن شخص بالاترینقیمت می خرید وآن مغازه باز می کند واز افراد دیگر خریداری می کند اما این وسط که ذلر می بیند کش ا و رز?☺

   Avatar photo

   درود
   این قیمتی که در سایت قرار داره و شما مشاهده می کنید قیمت بازار پسته رفسنجان و ایران و قیمتی که فروشگاه پسته رفسنجان می تواند پسته با کیفیت در اختیار خریدار بگذارد در واقع قیمت پسته را بازار و میزان عرضه و تقاضای مردم مشخص می کند.
   ممنون از نظر شما

  Avatar photo

  سلام چرا همه چی افزایش قیمت داشته به جزء پسته

   Avatar photo

   سلام
   چون صادراتش کم شده به دلیل کرونا به محض اینکه صادرات رونق سابق رو بگیره قطعا افزایش خواهد داشت

    Avatar photo

    سلام بله همین طوره. 95% پسته کشور صادر میشه. صادرات فعلا خیلی کنده و بعد از برطرف شدن کرونا، انشالله بهبود پیدا میکند.

  Avatar photo

  سلام وضعیت صادرات چگونه است بهبود یافته یا نه ؟ امیدی به آینده است ؟

   Avatar photo

   سلام
   در این مورد نظر خاصی نمیتونیم بدیم، قطعا کرونا اگر از بین برود رونق خواهد گرفت.

  Avatar photo

  به نظرم بازار پسته مقداری رکود و حتی کاهش دارد ولی بعد از شروع مصرف چین افزایش قیمت داره البته انشالله!
  سم 150 تومنی! کارگر 150 تومنی پسته نهایت 100 تومنی نمیشه خوب! من کشاورز چه کنم.. با این قیمت طلای سبز را انگار داریم رایگان عرضه میکنیم

  Avatar photo

  سلام ،تبریک میگم بابت ایده که در راه اندازی سایت دارید،ولی از بابت قیمت گذاری واقعا جای گله زیاد داره که با افزایش دلار و افزایش چند برابری صادرات پسته به چه علت قیمت گذاری شما تا این حد پایین وبه نفع دلالان هست ممنون میشم جواب بدید

   Avatar photo

   سلام عرض ادب . ببینید قیمت هایی که شما میبینید بر اساس نرخ روز پسته هست که داخل بازار معامله میشود و ما قیمت ها را اعلام میکنیم برای اطلاع عموم مردم که کشاورزان از حدود قیمت اطلاع داشته باشند و پسته را زیر قیمت نفروشن . در اصل قیمت پسته را ما تعین نمیکنیم

  Avatar photo

  سلام و خسته نباشد
  قیمت پسته احمد اقایی انس 27 رو چند می خرید

   Avatar photo

   سلام قیمت پسته همیشه در سایت موجوده برای خرید عمده باید تلفنی هماهنگ کنید

    Avatar photo

    سلام و خدا قوت
    به نظر شما کارشناسان عزیز پسته قیمت این محصول استراتژیک رو به افزایش است یا خیر؟

     Avatar photo

     سلام در این مورد اظهار نظر خاصی نمیتونیم بکنیم

  Avatar photo

  سلام خسته نباشید ببخشید
  ما مقداری پسته قاطی داریم که درصد احمد اقایی بیشتر و کله قوچی و اکبری متوسط و فندقی کم
  انس شون هم حساب کردم شد 21
  صد گرم پسته خندون هم مغز کردم وزن مغزش 60 گرم بود
  می خواستم ببینم قیمتش تقریبا چند هست
  درضمن فروشنده به مقدار بالا هستم

   Avatar photo

   سلام قیمت فقط با دیدن پسته میشه داد

  Avatar photo

  سلام من بیست تن پسته فندقی اونس۲۸-۳۰می خواستم با کارشناستون تماس گرفتم بر نداشت اگه میشه به شماره من ۰۹۱۲۴۰۱۵۲۶۷ در واتساپ پیام بدین

  Avatar photo

  سلام پسته اکبری انس 20.8 دارم قیمت چنده؟

  Avatar photo

  سلام

  Avatar photo

  سلام ۷۰۰ کیلوگرم پسته فندقی و کله قوچی با انس های فندقی:۲۶-۲۸ و کله قوچی :۱۸-۲۰ موجود است با قیمت های سایت خریداری میکنید؟

   Avatar photo

   سلام

   شرکت خرید نداره

  Avatar photo

  سلام. خسته نباشید . قیمت خرید پسته جهت صادرات بصورت تناژ بالا اعلام نمایید .باتشکر

   Avatar photo

   درود،
   با شماره زیر، کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایید تا راهنماییتون کنند.
   09131923700

  Avatar photo

  سلام وقت همگی بخیر، پسته اکبری انس 20 تا 22به وزن 10 تن خریدارم به شماره واتس آپ 09909028702 پیام بدید

   Avatar photo

   سلام
   برای خرید تناژی باید خودتان مستقیم تماس بگیرید یا حضوری تشریف بیاورید

  Avatar photo

  با سلام چرا قیمت ها رو بروز نمی کنید

  Avatar photo

  قیمت پسته در بازار امروز کرمان از این قیمتا بیشتره چرا؟

   Avatar photo

   قیمتها بر اساس شهر و عرضه کننده متفاوت است

  Avatar photo

  بببخشید میخاستم بدونم قیمت پسته در ترکیه رو هم میتونم از کارشناس شما استعلام بگیرم

   Avatar photo

   بله با کارشناس تماس و ایشون راهنماییتون میکنند

  Avatar photo

  سلام ببخشید اینا قیمت پسته تازه ۱۴۰۰ هست؟

   Avatar photo

   درود بله

  Avatar photo

  سلام چطور انس پسته را محاسبه میکنند؟

   Avatar photo

   درود عزیز. باید با یک ترازو دقیق مقدار 142.5 گرم از نمونه پسته رو وزن کرده و بعد بصورت 5 عدد 5عدد شمرده شود. عدد بدست امده انس پسته شماست. مثلا بعد از شمارش مقدارش می شود ۲۴. یعنی انس 24. به عبارتی 24 تا پنج تایی شمرده شده.

  Avatar photo

  سلام خسته نباشید.من چند باری از سایت شما و در باسلام از یک فروشگاه دیگه پسته خریدم.کیفیت پسته شما مقداری بهتر بود فقط چند روزی دیرتر به دستم رسید.اگه میشه یه توضیح بدید ایا میتونیم خودمون پسته دهن بست رو خریداری کنیم و از مغزش برای شیرینی و.. استفاده کنیم؟ کیفیت مغزش فرق میکنه یا نه ممنون

  Avatar photo

  من یک فروشنده پسته هستم همیشه به دنبال قیمت پسته به صورت روزانه هستم. از شما ممنونم که قیمت های مناسبی قرار می دهید قیمت پسته تازه ۱۴۰۰ هم قیمت های خوبی بود

  Avatar photo

  قیمت پسته در اصفهان با این قیمتها متفوت هست و فکر میکنم به دلیل نوع پسته هست که عرضه میشه

  Avatar photo

  درود

  Avatar photo

  سلام.شما صادرات رو هم انجام میدین؟ قیمت پسته در ترکیه رو دارید ؟ اگر نه یک منبع موثق معرفی می کنید.

   Avatar photo

   سلام لطفا قیمتارو اپدیت کنید باتشکر

  Avatar photo

  سلام.از نظر من که خوشمزه ترین و چرب ترین پسته ی ایران و دنیا همین پسته ی رفسنجانه خیلی خوبه.

  Avatar photo

  خسته نباشید.در با سلام غرفه ای زیادی هستند من هنوز خریدی انجام ندادم میخواستم بدونم کدوم نوع پسته هم از نظر کیفیت وهم از نظر اقتصادی برای یک مهمونی دور همی مناسب تره؟قیمتم اگه حدودا بگید ممنون میشم

  Avatar photo

  چرا قیمت پسته در دیجی کالا از اینجا بیشتر است؟

  Avatar photo

  سلام لطفا قیمت ها رو اپدیت کنید باتشکر

  Avatar photo

  سلام خیلی طولانیه این مطلب بخوای کامنت بزاری باید بیای پایین یه روز طول میکشه.

  Avatar photo

  با سلام کارشناس محترمتون سوال داشتم اینکه هر درصد دهن بست از قیمت پسته چقد کم میشه ممنون

  Avatar photo

  با سلام میخواستم بدونم پسته تازه کی موجود میشه برای خلال و شیرینی میخوام تشکر از سایت خوبتون

   Avatar photo

   سلام وقت بخیر
   از اوایل مرداد ماه میتوانید خلال پسته تازه محصول امسال را سفارش دهید.

  Avatar photo

  چرا نرخ روز پسته شما با قیمت روز پسته برادران حسینی یا مای آجیل و هفت مغز خیلی متفاوت هستند

  Avatar photo

  سلام آیا آرشیو قیمت پسته موجود هست؟ اگر بله برای چند سال؟

  Avatar photo

  با سلام
  پسته احمدی کرم با انس 26
  کیلو چن هست؟

  Avatar photo

  سلام همه اجناس چندین برار ولی پسته را با قیمت بسیار پایین اعلام کردند چرا؟

   Avatar photo

   درود قیمتها بر حسب نرخ روز اعلام میشوند.

  Avatar photo

  سلام. قیمت پسته در سایت شما از قیمت پسته امروز رفسنجان سایت پسته ۲۴ کمتر هست. من چندباری از سایتتون خرید داشتم. هم قیمت خوب بوده و هم کیفیت عالی

  Avatar photo

  سلام پسته احمداقایی انس28 تناژ 22تن موجود دارم با قیمت سایت 0933****** فرزاد

  Avatar photo

  سلام پسته کیلویی چند؟

   Avatar photo

   سلام. قیمت پسته خام هر روز به روزرسانی می‌شود

  Avatar photo

  درود قیمت پسته امروز توی سایت های مختلف متفاوت بود که این نشون دهنده رقابت بازار پسته هست.

  Avatar photo

  من همیشه قیمت روز پسته رو از سایت پسته رفسنجان چک می کنم. خسته نباشید

  Avatar photo

  پسته یکی از کالاهاییه که صادراتش خیلی تو ایران اهمیت داره. قیمت پسته صادراتی هم به نظرم باید ببیشتر بررسی بشه

  Avatar photo

  به نظرم قیمت پسته در ایران رو پسته‌ی رفسنجان مشخص میکنه.

  Avatar photo

  قیمت هر کیلو پسته امروز از قیمت پسته تازه 1401 کمتره

  Avatar photo

  سلام. قیمت پسته رفسنجان با کیفیت بالایی که داره واقعاً منصفانه است. ممنون از سایت خوبتون

  Avatar photo

  سلام انتظار داشتیم قیمت پسته کیلویی امروز گرون تر شده باشه اما خوبه که به ثباتی رسیده

  Avatar photo

  قیمت پسته امروز در سایتهای مختلف، فرق داشت؛ این دلیلش چیه؟

  Avatar photo

  چه جالب که قیمت پسته فندقی امروز (خام) با قیمت قیمت پسته فندقی شور شده یکی بود. ممنون از سایت خوبتون

  Avatar photo

  قیمت پسته خشک توی هر منطقه متفاوته. ولی به نظرم هیچی پسته رفسنجان نمیشه

  Avatar photo

  قیمت های سایت شما براساس قیمت پسته ابطحی هست یا نه؟

  Avatar photo

  قیمت خرید پسته از کشاورز امروز با قیمت خرید پسته از واسطه خیلی تفاوت داره.

  Avatar photo

  به نظرم این سایت بهترین سایت برای اطلاع از اخرین اخبار قیمت پسته است.

  Avatar photo

  قیمت پسته کله قوچی امروز خیلی بالا و پایین داشت. چرا هیچ ثباتی تو بازار نیست!!

  Avatar photo

  فکر می کنم قیمت پسته رفسنجان امروز هم تغییر کنه

  Avatar photo

  قیمت روز پسته خام رو نرخ ارز و بازارهای خارجی تعیین می کنن

   Avatar photo

   سلام درسته قیمت پسته در بازار امروز کرمان ممکنه به میزان تقاضا و عرضه، شرایط آب و هوایی، میزان تولید و سایر عوامل اقتصادی و غیره هم بستگی داشته باشه

  Avatar photo

  خیلی خوبه که هر روز قیمت پسته رو بروز می کنید. دونستن قیمت هر کیلو پسته امروز، به تاجرها و فروشنده ها کمک می کنه

  Avatar photo

  ممنون از مقاله خوبتون که درمورد عوامل مؤثر بر نرخ پسته توضیح دادین.

  Avatar photo

  یکی از کارهای پر سود اینه که پسته عمده بخریم و به‌صورت بسته‌بندی‌های کوچک بفروشیم؛ چون قیمت پسته عمده خیلی مناسبه.

  Avatar photo

  همیشه سایت پسته رفسنجان قیمت پسته رو به روز میکنه. ممنون از سایت خوبتون

  Avatar photo

  من همیشه قیمت بروز پسته رو از سایت پسته رفسنجان چک میکنم؛ اینجا قیمتها همیشه بروز میشه.

  Avatar photo

  قیمت مغز پسته امروز رو میشه حدودی با توجه به قیمت پسته خام حساب کرد

  Avatar photo

  قیمت به روز اعلام می کنید اما پاسخ تلفن را نمی دهیدچرا؟

  Avatar photo

  خیلی خوبه که قیمت پسته در بازار تغییر آنچنانی نداره

  Avatar photo

  من همیشه قیمت آنلاین پسته رو از این سایت نگاه میکنم. ممنون که تغییرات قیمت رو اعلام میکنید.

  Avatar photo

  قیمتهای سایت شما براساس قیمت پسته رفسنجان ابطحی هست؟

  Avatar photo

  در این سایت انواع پسته به قیمت روز آورده شده

خوشحال می شویم نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *