قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی پسته رفسنجان

با مطالعه ی قوانین فروشگاه اینترنتی پسته رفسنجان از حقوق خود مطلع شوید.

افتتاح حساب کاربری در وبسایت پسته رفسنجان به منزله پذیرفتن کلیه قوانین و مقررات این سایت بوده است و در صورت نقض این مقررات شرکت آریا پارت رفسنجان سپهر (مالک پسته رفسنجان) حق طرح دعوی علیه کاربر را دارد.کلیه فعالیت های شرکت آرا پارت رفسنجان سپهر در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران است و در مقابل کاربران این وبسایت نیز موظف به رعایت قوانین حال و قوانین تصویبی آینده جمهوری اسلامی ایران می باشند.در صورتی که تغییری در قوانین سایت پسته رفسنجان به وجود آید این تغییرات از طریق همین صفحه اعمال خواهد شد و پسته رفسنجان ملزم به اطلاع رسانی به کاربران به منظور تغییر قوانین و مقررات نیست.

تعاریف و حقوق متقابل:

کاربر:
هر شخص حقیقی یا حقوقی که با پر کردن فرم مشخصات کاربری در سایت پسته رفسنجان عضو شود، به عنوان کاربر شناخته خواهد شد، هر کاربر یک فضای کاربری منحصر به فرد داشته که از طریق آن می تواند از خدمات پسته رفسنجان استفاده کند. پسته رفسنجان متعهد می شود که حریم شخصی کاربران را رعایت کرده و اجازه خرید یا فروش اطلاعات کاربران را به غیره نخواهد داشت .

هر کاربر موظف است از مشخصات واقعی خود در هنگام عضو شدن استفاده کند بدیهی است در صورتی که کاربر از مشخصات غیر حقیقی استفاده کند و وبسایت پسته رفسنجان متوجه این موضوع گردد، حق دارد حساب کاربری کاربر را مسدود کرده و در صورتی که مشتری وجهی جهت سفارشان پرداخت کرده باشد پسته رفسنجان این حق را دارد که وجه پرداختی را مسدود کرده و مراتب را به مراجع قضایی ارجاع دهد.

ارتباطات الکترونیک:

کاربرها مشتریان وبسایت پسته رفسنجان محسوب می شوند و پسته رفسنجان این حق را دارد که برای کاربران خود پیامک اطلاع رسانی از محصولات یا خدمات جدید خود ارسال نماید.
همچنین پسته رفسنجان حق ارسال پیامک به جهت اطلاع رسانی جشنواره های تخفیف، حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی و…. را برای کاربران جدید و قدیم خود دارد.
تبصره: کاربر این حق را دارد که در صورت عدم تمایل به دریافت این پیامک ها با ارسال ایمیل به بخش پشتیبانی شماره خود را از لیست دریافت کننده گان پیامک حذف کند.

قانون کپی رایت:

کلیه مطالب علمی تولید شده در بلاگ پسته رفسنجان از منابع معتبر داخلی یا خارجی به صورت ترجمه و یا حاصل تجربیات نویسنده ها می باشد،
بدیهی است استفاده از مطالب فقط با ذکر منبع به صورت لینک بلامانع بوده، اما استفاده از لوگوها،علامت های تجاری، انیمیشن های اختصاصی این وب سایت بدون دریافت اجازه ممنوع بوده و پسته رفسنجان حق پیگیری نقض قوانین کپی رایت را از طریق مراجع قضایی دارد.

ثبت سفارشات و ارسال کالا:

در صورتی که به هر دلیلی کاربر از خرید خود ( کالا یا دریافت خدمات کارشناسی و بازدید) پشیمان گشت و درخواست برگشت وجه نمود بدون رضایت پسته رفسنجان برگشت وجه امکان پذیر نخواهد بود.در صورت توافق پسته رفسنجان مبنی بر بازگشت وجه، وجه کالا فقط و فقط به شماره حسابی واریز خواهد شد که از همان حساب پول به حساب پسته رفسنجان آمده است و تحت هیچ شرایطی (مگر دستور قضایی) وجه به حساب دیگری واریز نخواهد شد.
خراب شدن کالا به دلیل عدم رعایت احتیاطات حمل و نقل توسط شرکت پست، باربری و …. مسئولیتی را متوجه پسته رفسنجان نمی نماید.
کاربران وبسایت پسته رفسنجان میتوانند در تمامی روزهای هفته و در تمام 24 ساعت روز سفارشات خود را ثبت کنند. اما ارسال کالا و بررسی سفارشات توسط تیم پسته رفسنجان فقط در ساعات اداری و روزهای غیر تعطیل انجام می شود و پسته رفسنجان الزامی برای بررسی سفارشات در روزهای تعطیل یا ساعات غیر اداری ندارد.

طریقه واریز وجه:

پرداخت وجه به دو صورت آنلاین و واریز به حساب بانکی میسر خواهد بود، مشتریانی که سفارشات را از طریق واریز مستقیم به حساب بانکی انجام می دهند، موظف هستند که مشخصات فیش واریزی خود را در اسرع وقت از طریق فرم تماس با ما یا با تماس مستقیم تلفنی با کارشناسان مجموعه اعلام نمایند. پرداخت نکردن وجه سفارش توسط کاربر پس از گذشت 5 روز کاری به معنی انصراف از خرید تلقی شده و توسط تیم پشتیبانی پسته رفسنجان از پنل کاربر حذف خواهد شد.
هک شدن حساب بانکی کاربر به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی مسئولیتی را متوجه پسته رفسنجان نمی نماید کاربر بایستی خود تمامی موارد ایمنی مربوط به حفظ اسرار شخصی و رمز حسابهای خود را راعایت کرده و با آگاهی کامل اقدام به پرداخت آنلاین نماید و در صورتی که بیم سرقت اطلاعات را دارد می تواند از طریق واریز مستقیم به حساب بانکی اقدام به پرداخت نماید.

ارسال کالا:

برای سفارشات خرد و کم حجم ارسال توسط شرکت پست انجام خواهد شد و مشخصات و بارکد پستی برای کاربر ارسال خواهد شد، برای سفارشات بزرگتر سفارشات از طریق، باربری ها (اتوبوس یا کامیون) ارسال خواهد شد.
تبصره: ارسال اقلام مایع توسط اداره پست با محدودیت روبرو می باشد بنابراین ممکن است سفارشات کم حجم محصولات مایع نیز توسط باربری های خصوصی ارسال گردد.

شرایط مرجوع کردن کالا:

پسته رفسنجان تمامی سعی و تلاش خود را می کند که بهترین محصولات را از تولید کننده های معتبر در اختیار مصرف کننده گان قرار دهد، بدیهی است حفظ کیفیت اجناس تولیدی متوجه تولید کنندگان است و مسئولیتی را متوجه پسته رفسنجان نمی کند، اگر محصولی شامل گارانتی مرجوعی بود در کنار همان محصول موضوع ذکر خواهد شد.
تنها با توافق پسته رفسنجان مشتری می تواند کالای خریداری شده را پس بفرستند بدیهی است کلیه هزینه های ارسال بار و برگشت کالا بر عهده مشتری خواهد بود و پسته رفسنجان پس از دریافت کالا و اطمینان از سالم بودن کالای مرجوعی پس از کسر هزینه های مربوط به ارسال کالا مابقی وجه را به حساب مشتری حداکثر پس از 10 روز کاری عودت خواهد داد.
چنانچه مشتری قبل از ارسال بار یا قبل از دریافت خدمات کارشناسی از پرداخت وجه پشیمان گشت پسته رفسنجان در صورت توافق بدون کسر هزینه مبلغ واریزی مشتری را حداکثر بعد از 5 روز کاری عودت خواهد داد.