کارشناسی تضمینی باغات پسته

شرکت آریا پارت رفسنجان سپهر با داشتن کادری مجرب و حرفه ای اقدام به انجام خدمات کارشناسی و بازدید تضمینی برای مشتریان خود می نماید.

انجام خدمات کارشناسی تضمینی فقط برای پسته کاران است و برای سایر کشتها خدمات تضمینی وجود ندارد. جهت دریافت این خدمت لطفا فرم اولیه را با دقت پر کرده و برای ما ارسال نمایید بعد از مطالعه فرم شما جهت واریز وجه کارشناسی و ارائه سایر خدمات با شما تماس گرفته خواهد شد.در صورتی که کشاورز مایل به تضمین خدمات ارائه شده می باشد بایستی حتما کارشناس از نزدیک شرایط زمین را بررسی کند برای خدمات مشاوره ای از راه دور بر اساس آزمایشاتی که کشاورز انجام داده است تضمینی انجام نمی شود.

برای سایر کشتها گلخانه داران-باغداران-کشاورزان برای دریافت خدمات مشاوره ای از راه دور توسط کارشناسان ما نیز می توانید فرم زیر را پر کرده، تا با شما تماس بگیریم.

برای ارتباط با ارسال ایمیل مستقیم :

شکایات: Info@pesterafsanjan.com

هزینه کارشناسی:

ارائه نظر اولیه جهت رفع مشکلات مقطعی رایگان می باشد چنانچه مشتریان تمایل داشته باشند که به شکل مرتب از کارشناسی شرکت پسته رفسنجان استفاده کنند، نیازمند پرداخت هزینه برای بازدید می باشند.
هزینه بازدید با توجه به مسافت باغ مورد نظر از مبدا حرکت کارشناس (رفسنجان) تا شهر مورد نظر شما و مدت زمانی که کارشناس وقت برای کار گذاشته است محاسبه می شود، این هزینه از پانصد هزار تومان برای نصف روز زمان شروع می شود.

در حال حاضر خدمات کارشناسی و بازدید فقط برای پسته انجام می شود.

لطفا فرم زیر را با دقت پر نمایید، بعد از مطالعه فرم توسط کارشناس با شما تماس گرفته خواهد شد.

نام و نام خانوادگی

شماره تماس

آدرس ایمیل

مختصات جی پی اس باغ(اختیاری)

آدرس دقیق محل باغ

سن درخت ها

نوع پیوند

تعداد درخت در هکتار

فاصله درخت ها (به متر)

فاصله ردیف ها (به متر)

در این قسمت می توانید نتایج آزمایشات خاک-آب-برگ و یا عکسهای مرتبط با باغ را ارسال نمایید

لطفا مشکلات اصلی باغ خود را به طور واضح ذکر کنید

لطفا اطلاعات خواسته شده را وارد کنید