خرید پسته احمد آقایی ممتاز|فروشگاه پسته رفسنجان

سایت پسته رفسنجان با داشتن سال ها تجربه خرید و فروش پسته و جلب اعتماد مشتریان خود در سراسر کشورآماده ارائه بهترین نوع پسته به هموطنان عزیز کشورمان است. سایت پسته رفسنجان با عقد قرارداد با باغداران و تجار شهرستان رفسنجان تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین نوع پسته به هموطنان می کند.

خرید پسته درجه یک و آجیلی احمد آقایی

اگر شما از مصرف کنندگان مداوم پسته باشد به احتمال ۱۰۰% اسم رقم پسته احمد آقایی را شنیده اید. این رقم از خوشمزه ترین انواع پسته در ایران است. که  پسته احمد آقایی به همرا پسته فندقی، پسته کله قوچی و پسته اکبری از ارقام لوکس و تجاری ممتاز پسته ایران به شمار می روند.البته ایران دارای 60 نوع پسته متفاوت است و پسته ایران محدود به این چهار رقم نیست ولی چون ارقام پسته گفته شده از لحاظ ارزش غذایی ،طعم و مزه و ظاهری زیبا در بین ارقام مختلف پسته حرف اول را می زنند بیشتر شناخته شده تر هستند و برای صادرات حرف اول را می زنند.

پسته احمد آقایی، پسته ای همه پسند

پسته احمد آقایی با درصد خندانی بالا و طعمی فوق العاده و متفاوت نسبت به سایر انواع پسته ها مناسب برای استفاده در مهمانی های اعیانی شما، ظاهر پسته احمد آقایی مثل پسته اکبری است و مقداری از آن کوچکتر است ولی از لحاظ طعم حرف اول را در میان انواع پسته ها می زند.

هر کیلو پسته احمد آقایی حدود 800 تا 900 دانه پسته دارد و شما میتوانید این پسته را بصورت شور شده استفاده کنید و یا میتوانید از مغز این پسته در تهیه معجون، شیرینی و انواع معجون استفاده کنید.این نوع پسته از لحاظ کیفیت و خوشمزگی و فراوانی از بقیه پسته ها طرفدار زیاد تری دارد.

 خرید پسته درجه یک و آجیلی احمد آقایی

برای خرید پسته احمد آقایی درجه یک و آجیلی رفسنجان به فروشگاه ما مراجعه نمایید.

 

چگونه پسته خوب و مرغوبی بخرم؟

شاید شما از آن دسته افرادی باشید که به پسته ای که می خورید اهمیت فراوانی می دهید. و دوست دارید همیشه از پسته درجه یک مصرف کنید. خب ما در اینجا به شما کمک میکنیم تا بتوانید بفهمید یک پسته خوب و درجه یک چه ویژگی هایی دارد.تا بتوانید همیشه پسته درجه یکی را خریداری کنید.

افراد زیادی هستند که برای داشتن و خریدن مغز پسته با کیفیت بالاتر، مبلغ بیشتری را خرج می کنند و پسته خود را همیشه از فروشگاه های معتبر و معروف تهیه می کنند. در هر صورت، شما باید تکنیک ها و ترفند های خاصی را برای تشخیص پسته خوب از نا مرغوب یاد بگیرید.تا اخر مطلب با ما باشید تا پسته مرغوب را از پسته رنگ زده شده و نشاسته زده شده تشخیص دهید.

 

روش تشخیص پسته مرغوب

برای خریدن پسته خوب و مرغوب تکنیک های مخصوصی وجود دارد که بیشتر مربوط به پسته خام است یکی از مواردی که باید بدانید این است پسته در صورت کهنگی و نگهداری بصورت طولانی بوی کهنگی می گیرد و شکل آن عوض می شود.  پس تقلب در پسته خام سخت می شود پس اگر قصد خرید عمده دارید بهترین گزینه پسته خام است زیرا پسته خام مرغوب برداشت همان سال است. اما شاید شما علاقه ای برای خریدن پسته خام نداشته باشید پس باید صدای پسته دقت کنید.

همیشه پسته را از فروشگاه های معتبر تهیه کنید

برای خریدن هر نوع پسته یک مشت از آن را بعنوان نمونه انتخاب کنید  اگر صدای ترق و تروق مغز پسته‌ها زیاد بود باید بدانید گیر یک فروشنده طمع کار افتاده اید که سعی دارد پسته آبخندان به شما بفروشد در طرف دیگر بعضی از فروشندگان فرصت طلب و کلاه بردار از این هم پا را فراتر می‌گذارند وهنگام بو دادن پسته به آن جوهر لیمو و نشاسته اضافه میکنند که این کار موجب شده تا مغز به پوست پسته بچسبد و صدا ندهد و تشخیص پسته خوب سخت تر می شود.

 روش تشخیص پسته مرغوب

برای عضویت در کانال تلگرام، اینستاگرام و آپارات پسته رفسنجان بر روی تصاویر زیر کلیک کنید:برچسب‌ها:, , , , , , , ,
برگشت به بالا